Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant wdrożeniowy - finanse i księgowość

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Graffiti.ERP Spółka Akcyjna producent oprogramowania Graffiti.ERP zintegrowanego systemu klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem

    W związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

    Konsultant wdrożeniowy -
    finanse i księgowość
    Miejsce pracy: Łódź

    Obowiązki:

    • realizacja projektów wdrożeniowych w przedsiębiorstwach z zakresu systemów informatycznych w obszarze FK
    • przeprowadzanie konsultacji oraz szkoleń z zakresu funkcjonalności oprogramowania w obszarze FK
    • opieka nad eksploatacją systemów u klientów

    Wymagania:

    • praktyczna wiedza z obszaru Finanse i Księgowość
    • mile widziana znajomość języka SQL

    Oferujemy:

    • atrakcyjną strukturę wynagrodzenia
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • samodzielną i odpowiedzialną pracę
    • szkolenia

    Możliwość rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.