Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Wdrożeniowy - logistyka

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Integrator Systemów Informatycznych o ugruntowanej pozycji na rynku, lider we wdrożeniach systemów zarządzania Comarch ERP poszukuje pracowników na stanowisko:

    Konsultant Wdrożeniowy
    (specjalność logistyka)
    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref.: OP057L

    Opis stanowiska:

    • Młodszy konsultant wdrożeniowy będzie wspierał zespoły projektowe oraz zespoły wsparcia w zadaniach wdrożeniowo-szkoleniowych
    Obowiązki:
    • przeprowadzanie wdrożeń, konsultacji i szkoleń z zakresu Systemów Zarządzania ERP (Comarch ERP) u klientów
    • doradztwo w zakresie oprogramowania
    • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
    • wsparcie klientów po rozpoczęciu użytkowania Systemów Zarządzania Comarch ERP

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstwa
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
    • prawo jazdy kategorii B

    Dodatkowe atuty:

    • praktyczna znajomość oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem
    • znajomość zagadnień logistycznych, sprzedażowych oraz obrotu towarowego
    • doświadczenie we wdrażaniu Systemów Zarządzania ERP oraz znajomość bazy danych MS SQL
    • doświadczenie i sukcesy w dziedzinach niezwiązanych z informatyką, a dotychczasową pracą (np. osiągnięcia w księgowości, zarządzanie sprzedażą itp.)
    • znajomość prowadzenia wdrożeń i szkoleń
    Oferujemy:
    • ciekawą oraz odpowiedzialną pracę
    • udział w ciekawych projektach informatycznych
    • możliwość rozwoju zawodowego, osiągnięcia kolejnych szczebli w karierze zawodowej w nowocześnie zarządzanej firmie będącej liderem w skali kraju w zakresie wdrożeń Systemów Zarządzania ERP produkowanych przez firmę COMARCH
    • pakiet specjalistycznych szkoleń
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów
    • duży wpływ na kształtowanie środowiska pracy
    Poszukujemy osób dynamicznych i samodzielnych, które cenią sobie zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, posiadają w sobie ukryte talenty, których nie mogą realizować w obecnej pracy, a potrafią tworzyć zgrany zespół i efektywnie w nim pracować.

    Naszym pracownikom oferujemy wyzwania zawodowe i możliwości samorealizacji oraz szansę zdobycia cennej wiedzy biznesowej.

    CV oraz list motywacyjny
    (w tytule proszę podać Imię i Nazwisko oraz OP57L)
    T2S Sp. z o.o.