Konsultant wdrożeniowy systemu ERP XL - Optima - Enova365 lub podobny

PracBaza sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
6 200–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Turek, Konin, Pleszew, Krotoszyn, Leszno, Jarocin (pow. jarociński), Oborniki, Piła, Gniezno
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

Nasze wymagania

  • Znasz specyfikę pracy i potrafisz samodzielnie wdrażać oprogramowanie klasy ERP np. autorstwa firmy Comarch o nazwie: „Comarch ERP XL” i/lub "Comarch Optima", firmy Soneta o nazwie "enova365", firmy SAGE o nazwie "Symfonia" lub inny zbliżony funkcjonalnie (np. MS Dynamics, Infor, SAP itp.).
  • Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu jednego z modułów np. księgowość (FK), kadry i płace (KiP), logistyka lub produkcja, sprzedaż lub zamówienia
  • Znasz podstawy obsługi baz danych MS SQL
  • Dysponujesz prawem jazdy kat. B
  • Jesteś docelowo mobilny w kwestii wyjazdów do Klienta (wdrożeń) około 2-3 dni w tygodniu (obecnie wyjazdy są mocno ograniczone)

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe od 5000 - 9000 PLN netto / miesiąc - im więcej wiesz o systemach ERP (wskazanych w ogłoszeniu), tym więcej Pracodawca może zaproponować na start
  • Prowizje wdrożeniowie – wypłacane od skończonych zadań wdrożeniowych (jako część dodatkowa do wynagrodzenia podstawowego)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych zapisanych w warunkach zatrudnienia, opatrzonych certyfikatami opłaconymi przez Pracodawcę
  • Pakiet relokacyjny - dodatek pieniężny na przeprowadzkę, jeśli chciałbyś/chciałabyś zmienić miejsce zamieszkania
  • Samochód służbowy (również do prywatnego użytku) - zależnie od bieżących potrzeb, częstotliwości wyjazdów w okresie pandemii
  • Umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt typu B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w przypadku posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia
  • Oraz inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

PracBaza sp. z o.o.

Jesteśmy ogólnopolską firmą rekrutacyjną specjalizującą się stricte w obszarze systemów klasy ERP.

Nasi Klienci to największe i najprężniej rozwijające się firmy wdrożeniowe na terenie całej Polski. Aktualnie dla naszego Klienta, dużej firmy informatycznej, prowadzimy rekrutacje w paru lokalizacjach w Polsce. Poszukujemy doświadczonych Wdrożeniowców Systemów ERP, którzy są otwarci na nowe możliwości rozwoju zawodowego czy też uczestnictwo w ciekawszych projektach wdrożeniowych.

Kogo w PracBaza rekrutujemy?

Poszukujemy każdego – bez względu na doświadczenie – kto miał okazję pracować z systemem ERP różnych producentów dostępnych na rynku np. Comarch, Enova365, Microsoft, SAP i inne.

Liczy się wiedza zawodowa z jednego z obszarów procesowych oraz znajomość systemu ERP.

Konsultant wdrożeniowy systemu ERP XL - Optima - Enova365 lub podobny, Poznań