Oferta pracy

Konsultant wdrożeniowy systemu ERP XL - Optima - Enova365

PracBaza sp. z o.o.O firmie

5 550‐12 700 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy ogólnopolską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w obszarze systemów klasy ERP.
Nasi Klienci to największe i najprężniej rozwijające się firmy wdrożeniowe na terenie całej Polski. Aktualnie dla naszego Klienta, dużej firmy informatycznej prowadzimy rekrutacje w paru lokalizacjach w Polsce.  Poszukujemy doświadczonych wdrożeniowców systemów ERP, którzy poszukują lepszych możliwości rozwoju zawodowego czy też ciekawszych projektów wdrożeniowych.

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników z ww. systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

SZUKAMY kandydatów doświadczonych we wdrażaniu, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP np. autorstwa firmy Comarch o nazwie: „Comarch ERP XL” firmy Soneta o nazwie "Enova365" lub inny zbliżony funkcjonalnie (np. Comarch Optima, Symfonia, MS Dynamics itp.)
  • Posiadają doświadczenie we wdrażaniu jednego z modułów np. księgowość (FK), kadry i płace (KP), logistyka lub produkcja, sprzedaż lub zamówienia
  • Znają podstawy obsługi baz danych MS SQL
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Są docelowo mobilni w kwestii wyjazdów do Klienta (wdrożeń) około 2-3 dni w tygodniu (obecnie wyjazdy są mocno ograniczone)

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe od 4000 - 9000 PLN netto / miesiąc - im więcej wiesz o systemach ERP (wskazanych w ogłoszeniu), tym więcej Pracodawca może zaproponować na start
  • Prowizje wdrożeniowie – wypłacane od skończonych zadań wdrożeniowych (jako część dodatkowa do wynagrodzenia podstawowego)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych zapisanych w warunkach zatrudnienia, opatrzonych certyfikatami opłaconymi przez Pracodawcę
  • Pakiet relokacyjny - dodatek pieniężny na przeprowadzkę, jeśli chciałbyś zmienić miejsce zamieszkania
  • Samochód służbowy (również do prywatnego użytku) - zależnie od bieżących potrzeb, częstotliwości wyjazdów w okresie pandemii
  • Umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt typu B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w przypadku posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia
  • Oraz inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

PracBaza – rekrutacje w obszarze systemów ERP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy