Konsultant WMS

Rhenus Logistics S.A.

  • Radonice (pow. warszawski zachodni)

    Radonice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • WMS

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie planów pracy i zapotrzebowania na personel do obsługi aplikacji WMS

  • Współpraca z klientami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi w celu rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem WMS

  • Negocjowanie umów z dostawcami aplikacji i zarządzanie poziomami usług

  • Opracowanie spójnych standardów i procedur projektowych

  • Zapewnienie wysokiej jakości realizacji projektów oraz zgodności z wszelkimi mającymi zastosowanie standardami organizacyjnymi

  • Zapewnienie zgodności z wszelkimi mającymi zastosowanie standardami organizacyjnymi

  • Opracowanie i monitoring kluczowych wskaźników wydajności dla portfela projektów

Nasze wymagania

  • Znajomość aktualnych zastosowań oprogramowania WMS w gospodarce magazynowej oraz sposobu integracji z aplikacjami operacyjnymi

  • Znajomość operacji magazynowych oraz metodyk zarządzania projektami

  • Znajomość zagadnień związanych z transportem i logistyką realizowanymi przez rozwiązania informatyczne (ERP, CRM)

  • Umiejętność szybkiego identyfikowania, diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analizy organizacyjnej i rynkowej oraz mapowanie procesów, tworzenie planów biznesowych i procedur korporacyjnych

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie profesjonalnej obsługi klienta

  • Wykształcenie licencjat lub wyższe (kierunek Informatyka)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka SQL

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość jednego lub wielu z wymienionych produktów: Blue Yonder Dispatcher WMS, Blue Yonder Warehouse Management lub Reflex WMS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

    • Możliwość pracy hybrydowej

    • Pracę w biurze zlokalizowanym tuż przy autostradzie A2 (węzeł Błonie – Grodzisk Mazowiecki)

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę

    • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny

    • Kartę MultiSport współfinansowaną przez firmę

    • Dobrą atmosferę pracy

    • Smaczną kawę z ekspresu i owoce w biurze

    • Bezpłatny parking dla pracowników firmy

    Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • owoce

    Rhenus Logistics SA to spółka wchodząca w skład Grupy Rhenus. W Polsce jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług logistycznych, prowadzącym działalność biznesową w kilku lokalizacjach. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 1995 r.

    Aktualnie do spółki Rhenus Logistics S.A., w oddziale w Radonicach /k. Błonia ​poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant WMS.

    Przewiń do profilu firmy