Ta oferta pracy jest nieaktualna od 592 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care Sp. o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

    KONSULTANT

    Miejsce pracy: Wrocław
    K/02/Wrocław/2017

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    - Nawiązywanie i prowadzenie kontaktu telefonicznego z dłużnikiem bankowym

    - Skuteczną windykację należności

    - Stały monitoring prowadzonych spraw

    WYMAGANIA:

    - Wykształcenie min. średnie

    - Sprawna obsługa komputera (Word, Excel)

    - Łatwość nawiązywania kontaktów

    - Gotowość i chęć do uczenia się

    OFERUJEMY:

    - Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę (stała podstawa + premia)

    - Wymiar czasu pracy min 7/8 etatu

    - Praca zmianowa 7-14, 14-21

    - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży finansowej

    - Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.