Oferta pracy

Konsultant wsparcia aplikacji biznesowych

INTEBUCO POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Uwaga: zapewniamy plan szkolenia w celu przebranżowienia, zdobycia umiejętności w zakresie i obszarze systemów zarządzania (miękkiej informatyki).

Nie musisz być informatykiem, wystarczy Twoja wiedza z zakresu działania firmy: finanse, księgowość, logistyka zaopatrzeniowa, kontroling, proces produkcji itp.

Otrzymasz wsparcie pozostałych członków zespołu (konsultantów, programistów i informatyków).

Twój zakres obowiązków

Zakresem obowiązków nowego pracownika będzie początkowo asysta, a następnie (po okresie szkoleń) samodzielna jak i zespołowa praca w dziale wdrożeń systemów takich jak np.: ERP, CRM, BI itp. Będzie to doraźna pomoc naszym Klientom w obsłudze aplikacji, wdrażanie i serwisowanie rozwiązań oraz stały rozwój oprogramowania. Analiza procesów i wymagań biznesowych w zakresie oprogramowania, opisywanie i weryfikacja wymagań klientów dotyczących modyfikacji systemu.

Zakres obowiązków:

• analiza wymagań Klienta oraz kreowanie wizji produktu na podstawie określonych potrzeb,

• prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej,

• konfiguracja produktu wg potrzeb Klienta,

• szkolenia użytkowników końcowych,

• wsparcie merytoryczne i informatyczne dla Klientów,

• aktywna praca z programistą i członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne (studenci ostatnich lat studiów) informatyka, ekonomia informatyczna, ekonometria, finase, rachunkowość, zarządzanie itp.,

  • zdolność szybkiego uczenia się,

  • komunikatywność i zdolność nawiązywania dobrych relacji z klientem,

  • odpowiedzialność i samodzielność,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość procesów biznesowych,

  • dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel.

  • znajomość któregoś z procesów np.: zasad sprzedaży i gospodarki magazynowej, naliczania płac, finansowo-księgowych i rachunkowości, controllingu,

  • znajomość lub doświadczenie z systemami klasy ERP, CRM itp. ,

  • podstawowa znajomość MS SQL, umiejętność obsługi baz danych SQL w zakresie wprowadzania i edycji danych,

  • umiejętność analizy procesów biznesowych,

  • doświadczenie na stanowisku konsultant/wdrożeniowiec, tester oprogramowania, programista będzie dodatkowym atutem,

  • zainteresowania informatyczne, ekonomiczne.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • UI designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • active monitoring

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • kursy i szkolenia zawodowe oraz dofinansowanie lub pełne finansowanie kształcenia (szkoleń językowych, studiów podyplomowych),

  • pracę w młodym zespole profesjonalistów,

  • doświadczenie w pracy przy projektach dla dużej grupy kapitałowej,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych,

  • studentom umożliwiamy kontynuowanie toku nauki i dostosowanie godzin pracy do zajęć na uczelni,

  • praca na terenie Śląska (praca stacjonrana),

  • wynagrodzenie i premie adekwatne do poziomu wiedzy,

  • dodatkowo pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

analiza przesłanych aplikacji

2

spotkanie rekrutacyjne

3

umowa o pracę

INTEBUCO POLSKA Sp. z o.o.

W INTEBUCO jesteśmy odpowiedzialni za proces tworzenia oprogramowania, począwszy od analizy wymagań funkcjonalnych, przez projektowanie architektury, development, aż po wdrożenie, stałe wsparcie oraz utrzymaniu i dalszy rozwój systemów. Podczas naszej pracy wykorzystujemy wiedzę z wielu dziedzin, a w naszym zespole znajdziesz osoby o rożnych kompetencjach. Razem tworzymy zgrany zespół.

Pracujemy dla dużej grupy kapitałowej, przy wielu ciekawych i innowacyjnych projektach, które przynoszą nam wiele satysfakcji i dają możliwość rozwoju. Do tego miła i luźna atmosfera oraz odpowiednie wynagrodzenie sprawiają, iż praca u nas daje możliwość spełnienia zawodowego

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja - dołącz do naszego zespołu

Rekrutacja jest dla nas dialogiem z potencjalnymi pracownikami, poprzez który zarówno kandydat, jak i my sami szukamy wspólnie odpowiedzi na pytanie: Czy chcemy ze sobą współpracować?

Jeżeli zainteresują Cię poniżej zamieszczone oferty pracy w Intebuco Polska Sp. z o.o. wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres wskazany przy danej ofercie, wskazując stanowisko pracy o które się ubiegasz.

Jeżeli Twoja aplikacja nas zainteresuje, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.