Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant wsparcia technicznego

Edison S.A.O firmie

  • Dobrego Pasterza 122 a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Edison S.A.

Dobrego Pasterza 122 a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i ewidencję zgłoszeń pomocy technicznej;

  • obsługę zgłoszeń zgodnie z procedurami;

  • działanie w ramach zespołu wsparcia technicznego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy typu helpdesk IT (minimum 1 rok)

  • instalacja i konfiguracja systemów Windows na poziomie zaawansowanym,

  • sumienność,

  • chęć uczenia się,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • otwartość, umiejętność komunikatywnego kontaktowania się z nieznanymi osobami,

  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość środowiska Unix,

  • praktyczna znajomość narzędzi pakietu MS-Office lub podobnych,

  • znajomość SQL,XML,EDI,

  • znajomość innych niż angielski języków obcych.

To oferujemy

  • udział w niebanalnych projektach cyfrowej rewolucji B2B,

  • dostęp do unikatowych technologii B2B,

  • stabilną pracę w zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę satysfakcjonującą i nie rutynową,

  • brak korporacyjnej sztywności i przyjacielską atmosferę pracy,

  • umowę o pracę (lub umowa B2B) ,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności potrzebnych do pracy na tym stanowisku,

  • prywatną opiekę medyczą,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Edison S.A.

Firma Edison S.A. nieprzerwanie od 25 lat jako operator EDI świadczy usługę Elektronicznej Wymiany Danych. W 2019 roku firma stała się częścią międzynarodowej Grupy EDITEL, która od ponad 30 lat specjalizuje się w rozwiązaniach EDI.

Przewiń do profilu firmy