Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant wsparcia technicznego SAP z językiem angielskim i niemieckim

  • Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-09-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

LST Sp. z o.o. jest partnerem SAP i dostarcza rozwiązania biznesowe umożliwiające Klientom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Specjalizuje się w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania logistyką i dystrybucją oraz zarządzania strategicznego. Siedziba LST znajduje się w Sopocie. Firma zatrudnia 60 pracowników i jest częścią międzynarodowej grupy konsultingowej Westernacher.

Obecnie poszukujemy pracownika do Centrum Serwisowego LST (Help Desk), które obsługuje międzynarodowych Klientów w zakresie oprogramowania SAP w ramach grupy Westernacher
Konsultant wsparcia technicznego SAP
z językiem angielskim i niemieckim
Miejsce pracy: Sopot

Zadania:

  • wsparcie pracowników międzynarodowej linii lotniczej i innych globalnych klientów w zakresie użytkowania oprogramowania SAP (SAP SuccessFactors oraz inne moduły SAP) wsparcie wykonywane głównie w języku niemieckim i języku angielskim
  • udzielanie pomocy telefonicznej oraz drogą elektroniczną w zakresie zgłaszanych incydentów
  • obsługa zgłoszeń przy zachowaniu odpowiedniego czasu reakcji
  • samodzielne rozwiązywanie podstawowych problemów
  • przekazywanie bardziej złożonych problemów do drugiej linii wsparcia i monitorowanie ich rozwiązywania
  • testowanie rozwiązań
  • utrzymywanie kontaktu i przekazywanie rozwiązań użytkownikom
  • stałe godziny pracy (możliwość dyżurów telefonicznych)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (z uwagi na czas pracy od 9.00 do 17.00)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego (poziom C1 dla obu języków), mile widziane certyfikaty lub studia/praca w DACH
  • mocno rozwinięte zdolności analityczne i komunikatywność
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (Windows, Word, Excel, Outlook)

Oferujemy:

  • szkolenia i warsztaty w zakresie obsługiwanych systemów SAP
  • stałe zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w kierunku Konsultanta Wdrożeniowego SAP
  • pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • pakiety medyczne
  • kartę MultiSport umożliwiającą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju

CV prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się