Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant/ka ds. Urody

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    La Prairie - dziedzictwo ponadczasowego piękna!

    Sarantis Polska S.A. wyłączny dystrybutor na Polskę ekskluzywnej, szwajcarskiej marki kosmetyków La Prairie
    aktualnie poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin
    Numer ref. KU/0918

    Zakres zadań:

    • Aktywna sprzedaż produktów La Prairie w powierzonych perfumeriach
    • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami marki
    • Udzielanie informacji o produktach
    • Bycie ambasadorem marki!
    • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktową zgodną z wytycznymi marki
    • Współpraca z personelem perfumerii

    Profil idealnego(-ej) Kandydata(-tki):

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta bezpośredniego w branży kosmetycznej
    • Doświadczenie w branży kosmetyków luksusowych będzie dodatkowym atutem
    • Wysoka kultura osobista
    • Zorientowanie na klienta
    • Nastawienie na osiągnięcie powierzonych celów
    • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu zadań
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę z ekskluzywną marką kosmetyków w wiodących perfumeriach
    • Atrakcyjne warunki współpracy, premie i system motywacyjny
    • Pakiet szkoleń w tym profesjonalne szkolenia produktowe przygotowujące do pracy z marką
    • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Przyjazna atmosfera pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

    W nadsyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sarantis Polska S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO. Niniejsza zgoda jest wyrażona dobrowolnie i jest ważna do jej odwołania.”

    bottom

    Przesłanie aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, oznacza, że wyraża Pan(-i) dobrowolną zgodę na przetwarzanie Pana (-i) danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Sarantis Polska S.A.. Zgoda ta jest ważna do jej odwołania. Jednocześnie przyjmuje Pan(-i) do wiadomości, że: Administratorem Pana(-i) danych osobowych jest Sarantis Polska S.A. z siedzibą w Piasecznie ul. Puławska 42c. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Sarantis Polska S.A.: [email protected] Cel przetwarzania Pana(-i) danych to aktualne i przyszłe procesy rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pana (-i) danych osobowych jest Pana(-i) dobrowolna zgoda, którą może Pan (-i) odwołać w każdej chwili. Okres przechowywania Pana(-i) danych to okres do czasu odwołania zgody. Ma Pan(-i) prawo do żądania dostępu do swoich danych u Administratora danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania i przenoszenia. Ma Pan(-i) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.