Logo Pracuj.pl

Konsultant z językiem niemieckim (e-commerce)

ManpowerO firmie

  • Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Gorlice, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla Klientów niemieckojęzycznych
  • Odpowiadanie na zapytania telefonicznie, mailowo i poprzez chat
  • Pomoc Klientom w zakresie obsługi strony internetowej
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka niemieckiego - B2/C1 (w mowie i piśmie)
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Gotowość do pracy zmianowej (od poniedziałku do niedzieli pomiędzy 6.00 a 24.00)
  • Doświadczenie w pracy z zakresu obsługi Klienta będzie dodatkowym atutem
  • Stały dostęp do łącza internetowego o prędkości min.12 Mb/s
  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
  • Pracę w pełni zdalną, z każdego miejsca w Polsce
  • Zmianowy system pracy (5 dni w tygodniu, w godzinach 6.00-24.00, na zmianach po 8h, między poniedziałkiem a niedzielą)
  • Dodatki finansowe: za znajomość języka niemieckiego oraz pracę z domu
  • 26 dni urlopu na cały rok kalendarzowy (w oparciu o średnio 5-dniowy tydzień pracy)
  • Zniżkę na firmowe artykuły
  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED
  • Ubezpieczenie na życie AVIVA
  • Pakiety sportowe (MultiSport)

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Aktualne oferty pracodawcy
579/060/SGR

Konsultant z językiem niemieckim (e-commerce), Kraków