Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Żywieniowy - Promotor Marki

Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne rekomendowanie aplikacji oraz produktów i ich odsprzedaż podczas akcji promocyjnych.

  • Obsługa klienta i udzielanie konsultacji żywieniowych.

  • Prowadzenie akcji promocyjnych, samplingowych w sklepach, parkach i podczas wydarzeń branżowych.

  • Merchandising i dbanie o wygląd produktów w sklepach.

  • Szkolenia pracowników sklepów oraz szkolenia i pilotowanie pracy Farmina Army.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowani kandydaci po zootechnice, weterynarii, technicy weterynarii.

  • Doświadczenie z branży zoologicznej na stanowisku promotora, merchandisera, pracownika sklepu zoologicznego lub doświadczenie z branży weterynaryjnej.

  • Znajomość podstawowych technik sprzedaży.

  • Wiedza na temat merchandisingu.

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Pewność siebie, otwartość, samodzielność i pozytywne nastawienie.

  • Aktualne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (praca w następujących województwach: lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie, południowa część mazowieckiego).

To oferujemy

  • Umowę o pracę (5 dni pracy w tygodniu - praca w soboty oraz niedziele handlowe).

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom wewnętrznym.

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.

Farmina to rodzinna włoska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku karm premium dla zwierząt domowych, posiadamy cztery zakłady produkcyjne i sprzedajemy w ponad 65 krajach. Jesteśmy nie tylko producentem najwyższej jakości żywności dla naszych czworonożnych członków rodziny, ale także zapewniamy doradztwo żywieniowe i program zarządzania zdrowiem dla wszystkich naszych klientów końcowych w celu wspierania dobrego samopoczucia ich czworonożnych przyjaciół.

Do dynamicznie rozwijającej się Firmy w Polsce poszukujemy doświadczonego, zmotywowanego i energicznego pracownika na stanowisko: Konsultant Żywieniowy - Promotor Marki.

Przewiń do profilu firmy