Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Żywieniowy - Promotor Marki

Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Farmina to rodzinna włoska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem.
Jesteśmy wiodącą firmą na rynku karm premium dla zwierząt domowych, posiadamy cztery zakłady produkcyjne i sprzedajemy w ponad 65 krajach. Jesteśmy nie tylko producentem najwyższej jakości żywności dla naszych czworonożnych członków rodziny, ale także zapewniamy doradztwo żywieniowe i program zarządzania zdrowiem dla wszystkich naszych klientów końcowych w celu wspierania dobrego samopoczucia ich czworonożnych przyjaciół.

Do dynamicznie rozwijającej się Firmy w Polsce poszukujemy doświadczonego, zmotywowanego i energicznego pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne rekomendowanie produktów i ich odsprzedaż podczas akcji promocyjnych.
  • Obsługa klienta i udzielanie konsultacji żywieniowych.
  • Prowadzenie akcji promocyjnych, samplingowych w sklepach, parkach i podczas wydarzeń branżowych.
  • Merchandising i dbanie o wygląd produktów w sklepach.
  • Szkolenia pracowników sklepów oraz szkolenia i pilotowanie pracy Farmina Army.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowani kandydaci po zootechnice.
  • Doświadczenie z branży zoologicznej na stanowisku promotora, merchandisera, pracownika sklepu zoologicznego lub doświadczenie z branży weterynaryjnej.
  • Znajomość podstawowych technik sprzedaży.
  • Wiedza na temat merchandisingu.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista
  • Pewność siebie, otwartość, samodzielność i pozytywne nastawienie
  • Aktualne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (region centralny i wschodni).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (5 dni pracy w tygodniu, praca w weekendy).
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom wewnętrznym.
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne