Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultantka ds. Urody

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    La Prairie - dziedzictwo ponadczasowego piękna!

    Sarantis Polska S.A. wyłączny dystrybutor marki La Prairie na Polskę
    aktualnie do naszego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok
    KON/03

    Opis stanowiska

    • Aktywna sprzedaż produktów w powierzonej perfumerii
    • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami marki
    • Dbanie o optymalną ekspozycję produktową – merchandising, eksponowanie nowości i promocji
    • Dbanie o właściwe zatowarowanie produktów
    • Współpraca z personelem perfumerii
    • Bycie ambasadorem marki!

    Profil idealnego kandydata:

    • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta bezpośredniego w branży kosmetycznej
    • Znajomość  i doświadczenie w branży kosmetyków luksusowych – będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie min. średnie
    • Wysoka kultura osobista
    • Entuzjazm i przebojowość
    • Zorientowanie na klienta
    • Wysoka motywacja wewnętrzna
    • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

    Oferujemy

    • Ciekawą pracę w wiodących perfumeriach w kraju
    • Stałą współpracę
    • Atrakcyjne stawki godzinowe, premie i systemy motywacyjne
    • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Profesjonalne szkolenia produktowe
    • Pracę w zgranym zespole oraz firmie o kulturze otwartość, koleżeństwa i współpracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom