Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultantka / Konsultant Contact Center

BMG Goworowski Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Łużycka 9

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa telefonicznych i elektronicznych zgłoszeń Klientów

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • wspieranie działań marketingowych innych działów

  • podnoszenie jakości obsługi

Nasze wymagania

  • otwartość i zdolności komunikacyjne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • uprzejmość i wysoka kultury osobistej

  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)

  • samodzielność w działaniu i zdolność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • dynamizm w działaniu, entuzjazm i zaangażowanie w pracę

  • minimum średnie wykształcenie

To oferujemy

  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego w zakresie Obsługi Klienta

  • pracę w firmie o ustalonej pozycji rynkowej

  • miłą atmosferę pracy w zróżnicowanym zespole

  • prestiż

  • profesjonalne narzędzia pracy