Konsultantka/Konsultant ds. KYC, AML i sankcji w Zespole Zarządzania Ryzykiem Nadużyć

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół specjalistów ds. „financial crime” zajmuje się doradztwem w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Pomagamy instytucjom obowiązanym zapewnić zgodność z wymogami prawnymi w zakresie KYC, AML i sankcji. Przeprowadzamy niezależne przeglądy funkcji KYC, AML i zarzadzania ryzykiem sankcyjnym w instytucjach obowiązanych oraz pomagamy w ich transformacji. Świadczymy także usługi poprawy stanu bieżącego (remediation) oraz prowadzimy postępowania wyjaśniające.

    Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

    Będziesz mieć okazję pracować dla największych instytucji finansowych w Polsce i na świecie, poznając praktyki KYC, AML i zarządzania ryzykiem sankcyjnym w różnych jurysdykcjach i różnych typach instytucji obowiązanych. Zetkniesz się bezpośrednio z największymi i najciekawszymi przypadkami naruszenia norm KYC, AML oraz sankcji oraz będziesz pomagać klientom wyjść z kryzysowej sytuacji. Będziesz miał możliwość współpracy ze specjalistami EY z różnych krajów.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Ref. no: WAR0015J

    Twoje główne zadania:

    • Analiza i ocena stosowanych przez naszych klientów rozwiązań w zakresie KYC, AML i zarządzania ryzykiem sankcyjnym
    • Projektowanie procesów i procedur wspierających realizację obowiązków KYC, AML i zarządzania ryzykiem sankcyjnym
    • Projektowanie wymagań na systemy informatyczne wspierające realizację obowiązków KYC, AML i zarządzania ryzykiem sankcyjnym
    • Analiza i ocena klientów i transakcji wysokiego ryzyka w ramach prowadzonych dla naszych klientów projektów remediacyjnych i postępowań wyjaśniających

    Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z realizacją zadań z zakresu KYC, AML oraz / lub zarządzania ryzykiem sankcyjnym w instytucji finansowej
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu KYC, AML i oraz / lub prawa sankcyjnego UE i USA Wyższe wykształcenie
    • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego i polskiego

    Twoim dodatkowym atutem będzie:

    • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
    • Gotowość do udziału w projektach zagranicznych
    • Doświadczenie w tworzeniu procedur w zakresie KYC, AML lub zarządzania ryzykiem sankcyjnym
    • Przedsiębiorczość oraz proaktywne podejście do zadań

    Kogo szukamy:

    Poszukujemy kandydatów doświadczonych w obszarze KYC, AML lub zarządzania ryzykiem sankcyjnym, którzy chcą dalej rozwijać te umiejętności, w ramach świadczonych przez nasz Zespół usług doradczych lub projektów remediacyjnych.

    Oferujemy:

    Kwalifikacje oraz certyfikatyRóżnorodne doświadczenie
    w różnorodnych zespołach
    Indywidulna
    mapa szkoleń
    Elastyczny czas
    i miejsce pracy
    Dedykowany
    Career Counselor
    Program EY
    Care&Wellness
    Owoce
    w biurze
    Biuro z ładnym widokiem
    i w prestiżowej lokalizacji

    Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

    bottom
    bottom
    O EY Polska

    Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

    Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.