Ta oferta pracy jest nieaktualna od 304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultantka/Konsultant ds. Wdrożeń Systemu HIS

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    medhub sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania przeznaczonego dla sektora opieki zdrowotnej. Korzysta z niego już ponad 120 podmiotów leczniczych (20% rynku) w całej Polsce. Zespół, do którego możesz aplikować odpowiada za wdrażanie i utrzymywanie systemu HIS Eskulap. Nasi Klienci cenią sobie przede wszystkim profesjonalne podejście oraz terminowość realizacji usług dlatego poszukujemy ludzi odpowiedzialnych i zaangażowanych w powierzone zadania.

    Może właśnie Ty  pasujesz do naszego zespołu?

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Realizacja wdrożeń systemu HIS Eskulap w zespole rozwiązań aplikacyjnych,
    • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie wdrażanego oprogramowania,
    • Analiza i definiowanie wymagań klientów na etapie analizy przedwdrożeniowej,
    • Obsługa zgłoszeń serwisowych poprzez system HelpDesk,
    • Współpraca z innymi działami firmy.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Doskonałej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office,
    • Umiejętności prowadzenia szkoleń i chęci do pracy w zespole,
    • Komunikatywności,
    • Umiejętności samodzielnego uczenia się i chęci zdobywania wiedzy,
    • Dyspozycyjności oraz gotowości do podróży służbowych,
    • Posiadania prawa jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Znajomość rynku medycznego,
    • Znajomość relacyjnych baz danych (preferowane ORACLE).

    A z naszej strony oferujemy:

    • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Unikalną wiedzę pozyskiwaną w praktyczny sposób,
    • Dołączenie do zgranego zespołu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Benefity pozapłacowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    poprzez przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Jeśli chcesz być informowany o innych naszych rekrutacjach prosimy o dopisek:

    Wyrażam zgodę by dane zbierane na potrzeby obecnej rekrutacji, mogły być wykorzystane do kolejnych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Administratorem danych jest medhub z siedzibą w Poznaniu, 61-754 Poznań ul. Szyperska 14.