Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultantka / Konsultant SAP SD/MM

IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Mierzysz wysoko? Z nami osiągniesz swój cel. Jeśli pasjonują Cię wdrożenia SAP, chcielibyśmy z Tobą pracować.

IPOPEMA Business Consulting łączymy kompetencje doradztwa biznesowego oraz IT, zapewniając Klientom kompleksowe podejście do realizowanych projektów. Swoje kompetencje zdobywaliśmy realizując ponad 200 projektów dla wiodących przedsiębiorstw działających w Polsce i zagranicą. Dołącz do naszego świetnego zespołu i pracuj przy wdrożeniach SAP S/4HANA.

Opis stanowiska:

  • Współpraca z klientami IPOPEMA w zakresie nowych technologii SAP i możliwości zastosowania ich w biznesie,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w ramach bieżącego wsparcia systemów SAP,
  • Przygotowanie koncepcji oraz realizacja wymagań klientów w obszarze SAP SD/MM,
  • Testy i szkolenia użytkowników oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Udział w projektach wdrożeniowych systemu SAP S/4HANA.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych SAP SD/MM (jeden pełny cykl wdrożeniowy - specyfikacja, implementacja, dokumentacja, wsparcie),
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych,
  • Gruntowna wiedza techniczna,
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy z zespołem,
  • Zdolności organizacyjne i analityczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Co z nami zyskujesz:

  • Wyzwania - Realizujesz najciekawsze projekty na rynku,
  • Rozwój - Masz dostęp do najnowszych technologii i doświadczonych liderów,
  • Zaufanie - Wykonujesz wiele samodzielnych zadań i realnie wpływasz na projekty,
  • Elastyczność - Pracujesz w formule hybrydowej - zdalnie lub w biurze,
  • Lokalizację - Masz do dyspozycji wygodne biuro tuż przy metrze "Świętokrzyska",
  • Edukację - Chodzisz na lekcje języka angielskiego, które opłacamy,
  • Wsparcie - Otrzymujesz dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • Aktywności - Integrujesz się poprzez wyjazdy, imprezy, treningi czy wspólne planszówki,
  • Atmosferę - Możesz spędzać z nami czas także po pracy, bo lubimy się, a zespół jest dla nas bardzo ważny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne