Logo Pracuj.pl

Konsultantka/Konsultant SAP

IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Moduły: EWM, WM, FI, CO, SD, MM, BI, BW, SAC, IBP, PP, QM, APO, PPDS, MDM, TM, PM,
  • Współpraca z klientami IPOPEMA w zakresie nowych technologii SAP i możliwości zastosowania ich w biznesie,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w ramach bieżącego wsparcia systemów SAP,
  • Przygotowanie koncepcji oraz realizacja wymagań klientów w wybranym obszarze,
  • Testy i szkolenia użytkowników oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Udział w projektach wdrożeniowych systemu SAP S/4HANA i SAP Cloud.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych SAP w wybranym obszarze,
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy z zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych,
  • Zdolności organizacyjne i analityczne,
  • Dobra znajomość architektury systemów SAP,
  • Gruntowna wiedza techniczna,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Wyzwania - Realizujesz najciekawsze projekty na rynku,
  • Rozwój - Masz dostęp do najnowszych technologii i doświadczonych liderów,
  • Zaufanie - Wykonujesz wiele samodzielnych zadań i realnie wpływasz na projekty,
  • Elastyczność - Pracujesz w formule hybrydowej - zdalnie lub w biurze,
  • Lokalizację - Masz do dyspozycji wygodne biuro tuż przy metrze "Świętokrzyska",
  • Edukację - Chodzisz na lekcje języka angielskiego, które opłacamy,
  • Wsparcie - Otrzymujesz dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • Aktywności - Integrujesz się poprzez wyjazdy, imprezy, treningi czy wspólne planszówki,
  • Atmosferę - Możesz spędzać z nami czas także po pracy, bo lubimy się, a zespół jest dla nas bardzo ważny.

O nas

Mierzysz wysoko? Z nami osiągniesz swój cel. Jeśli pasjonują Cię wdrożenia SAP, chcielibyśmy z Tobą pracować.

W IPOPEMA Business Consulting łączymy kompetencje doradztwa biznesowego oraz IT, zapewniając Klientom kompleksowe podejście do realizowanych projektów. Swoje doświadczenia zdobywaliśmy realizując ponad 200 projektów dla wiodących przedsiębiorstw działających w Polsce i zagranicą. Dołącz do naszego świetnego zespołu, pracuj przy wdrożeniach SAP S/4HANA i SAP Cloud.

Konsultantka/Konsultant SAP, Warszawa