Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultantka/Konsultant w Zespole Due Diligence

Grant Thornton

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach finansowego due diligence spółek z różnych branż między innymi: IT, energetycznej, FMCG, handlowej, e-commerce, produkcyjnej i nie tylko, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym

  • analiza danych finansowych Spółek będących przedmiotem potencjalnych transakcji

  • wsparcie w przygotowywaniu raportów prezentujących wnioski dla Klienta

  • Będziesz miał(a) możliwość dynamicznego rozwoju, realizując projekty due diligence o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Będziemy Cię wspierać, ale zapewnimy też dużo miejsca na Twoją kreatywność.

Nasze wymagania

  • minimum komunikatywna znajomość języka polskiego

  • wykształcenie wyższe (preferowana specjalność: finanse i rachunkowość, ekonometria)

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność analitycznego myślenia i syntezy problemów

  • podstawowa znajomość prawa bilansowego i analizy finansowej

  • pewność w działaniu i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze realizacji audytów finansowych (badań sprawozdań finansowych)

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa o współpracy) i atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, karta sportowa, wewnętrzne konkursy i eventy charytatywne

  • udział w różnorodnych zadaniach – realizujemy ciekawe projekty dla podmiotów z różnych branż m.in. energetycznej, budowlanej, transportowej, TNT, medycznej, FMCG, produkcyjnej

  • możliwość oderwania od rutyny – każdy projekt due diligence jest inny i nie obowiązują utarte ścieżki, przepisy ani reguły

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym – praca stacjonarna i home office

  • przyjazna atmosfera – na ewentualnym spotkaniu rekrutacyjnym wyjaśnimy Ci, dlaczego w przypadku naszej organizacji nie jest to tylko pusty frazes

  • rzeczywista współpraca międzynarodowa – projekty cross-borderowe realizowane bezpośrednio dla podmiotów zagranicznych lub za pośrednictwem sieci Grant Thornton, w większości w języku angielskim

  • rozwój kompetencji zawodowych, indywidualny budżet szkoleniowy (wspieramy zdobywanie uprawnień) i uczestnictwo w systemie szkoleń wewnętrznych (Akademia Grant Thornton)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy