Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultantka medyczna - Recepcjonistka

INTIMA CLINIC sp. z o.o.

3 0003 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Grzegórzecka 67D

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Pacjenta na recepcji

  • obsługa Lekarzy

  • administracja recepcji

  • obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • język angielski

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność negocjacji z klientem

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • duża samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • poważne podejście do pracy i zaangażowanie

  • znajomość obsługi komputera

  • praca na okres minimum 4 lat - lub mile widziane dłużej :)

To oferujemy

  • szkolenie z obsługi oprogramowania medycznego

  • szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

  • możliwość rozwoju - szkolenia z obsługi aparatów z zakresu medycyny estetycznej

  • możliwość asystowania przy zabiegach

  • elastyczne godziny współpracy (praca zmianowa w godzinach od 8-21 a w jedną sobotę w miesiącu do 14)

  • atrakcyjne wynagrodzenie , dodatki za staż pracy i rozwój zawodowy.

  • możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z nowoczesną firmą

  • pracy przy rozwijającej się marce w miłej rodzinnej atmosferze

O nas

Intima Clinic - z myślą o Kobiecie

Prywatka klinika medyczna dla Kobiet

Główna gałąź działalności to ginekologia plastyczna i medycyna estetyczna