Ta oferta pracy jest nieaktualna od 466 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultantka

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SOFRALUX SP. Z O.O.

    Wyłączny dystrybutor marek Deborah, Max Factor, Catrice, Essence, Puressentiel, Weleda i Rogé Cavaillès poszukuje osób prowadzących własną działalność, do współpracy w charakterze konsultantki.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Aktywna sprzedaż produktów marek aptecznych, dermokosmetycznych i makijażowych
    • Zapewnienie fachowej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
    • Dbanie o sprawy związane z merchandisingiem, estetycznym wyglądem i właściwą ekspozycją towarów
    • Aktywne uczestnictwo w wszelkiego rodzaju eventach i akcjach dla klientów

    Wymagania:

    • Prowadzenie własnej działalności
    • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w branży
      kosmetycznej
    • Wysoka kultura osobista
    • Entuzjazm i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Regularny cykl szkoleń
    • Atrakcyjne stawki godzinowe, premie i systemy motywacyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)”.