Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontraktowy Przedstawiciel Medyczny

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem grupa aptek Nowa Farmacja
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Preferowane miejsca zamieszkania pracownika: Suwałki, Olecko, Augustów

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za utrwalanie kontaktów ze środowiskiem farmaceutycznym oraz reprezentowanie firmy na wybranym terenie.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
    • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
    • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • zaangażowania i samodzielności
    • kreatywności
    • silnej motywacji
    • dyspozycyjności
    • znajomości obsługi komputera
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    • własnego samochodu

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych umiejętności i wiedzy

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania,
    prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą wyrażającą zgodę
    na przetwarzanie danych osobowych.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    bottom