Praca kontroler jakości ndt

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Miszewko (pow. kartuski)
    Twój zakres obowiązków, Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację operacji kontroli jakości na wszystkich etapach procesu, administrowanie dokumentacją powiązaną z produktem, wspieranie pozostałych zadań związanych z...
    opublikowana: 8 czerwca 2021
      • Sosnowiec
      Zakres obowiązków: Kontrola jakości produkcji wyrobów spawanych, Kontrola bieżącej produkcji pod kątem zgodności wyrobów z dokumentacją techniczną i obowiązującymi w firmie wymaganiami, Kontrola jakości wyrobu na każdym etapie produkcji, w tym...
        • Gliwice
        Do obowiązków pracownika będzie należało: - wykonywanie badań NDT - dokonywanie pomiarów - raportowanie do systemu - wypełnianie i tworzenie dokumentacji jakościowej ...
        opublikowana: 28 maja 2021