Oferta pracy

Kontroler Administracyjno - Kasowy

H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja biura nadzoru kas i administracja na sali sprzedaży,

  • Kontrola przestrzegania procedur i standardów H&M w trakcie czynności administracyjno-kasowych,

  • Szkolenie pracowników z zakresu procedur administracyjnych w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta oraz bezpieczeństwa,

  • Wspieranie realizacji celów biznesowych poprzez odpowiednie działania, określone w obszarze odpowiedzialności stanowiska Kontroler Administracyjno-Kasowy,

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i danych.

Nasze wymagania

  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych,

  • Chęci rozwoju,

  • Wysokiego poziomu obsługi klienta,

  • Umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi,

  • Świetnej organizacji pozwalającej płynnie radzić sobie z dużym zakresem obowiązków i szybkim tempem pracy,

  • Umiejętności radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,

  • Zdolności analitycznych,

  • Pozytywnego nastawienia.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,

  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,

  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie #WhenYouGrowWeGrow (ponad 70% procesów rekrutacyjnych to rekrutacje wewnętrzne),

  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić #PositivelyCharged.

Przewiń do profilu firmy

W H&M to Ty decydujesz, jak potoczy się Twoja kariera,

a Twój rozwój jest dla nas tak samo ważny, jak nasz biznes.