Oferta pracy

Kontroler/Analityk Biznesowy

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania

  • Nadzór i przygotowanie analiz, raportów, rekomendacji biznesowych z obszaru sprzedaży/marketingu i rentowności biznesu
  • Analiza struktury pacjentów i przychodów, analiza popytu na usługi medyczne
  • Rozwoju i utrzymania narzędzi automatyzujących proces wycen kontraktów oraz ich rentowności
  • Konstruowanie analiz z zakresu Customer Lifetime Value
  • Pomiar KPIs kampanii marketingowych, analiza ich wyników i optymalizowanie ich zakresu i grup odbiorców
  • Analizy statystyczne z zakresu kontrolingu sprzedaży, działalności operacyjnej i medycznej
  • Modelowanie finansowe - projekty inwestycyjne sprzedaży, marketingu
  • Udział w prognozowaniu oraz budżetowaniu przychodów

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe (metody ilościowe, statystyka, ekonometria, matematyka, ekonomia)
  • 1 rok doświadczenia w obszarze analiz sprzedaży/marketingu, wycen usług/produktów, rozwoju kanałów sprzedaży.
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi: MS Excel oraz SQL
  • Podstawowej umiejętności programowania VBA oraz znajomość języka SQL
  • Zaawansowane zdolności analityczne, myślenie systemowe i precyzyjna komunikacja

Ogłoszenie archiwalne