Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler/analityk finansowy

DoubleTree by Hilton Hotel

  • Skalnicowa 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Skalnicowa 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizy finansowe,

  • Badanie marż i rentowności w różnych płaszczyznach,

  • Analiza oraz modelowanie optymalizacji kosztów,

  • Tworzenie analiz biznesowych związanych z logistyką, cenami surowców, cenami produktów oraz formułowanie wniosków i rekomendacji na ich podstawie,

  • Prognoza, kontrola i stała weryfikacja przepływów pieniężnych, w tym opex,

  • Planowanie płynności finansowej, monitorowanie i kontrolowanie zgodności wykonania z planem, w tym bieżącej płynności finansowej (cash flow),

  • Planowanie, kontrolowanie i ocena efektywności inwestycji (capex),

  • Tworzenie i monitorowanie realizacji budżetu (koszty, czas realizacji procesów, jakość),

  • Tworzenie krótko i długoterminowych modeli finansowych,

  • Analiza źródeł finansowania działalności, monitoring umów finansowych (w tym kowenanty),

  • Relacje z instytucjami zewnętrznymi, w tym finansowymi,

  • Raportowanie, tworzenie zestawień,

  • Aktualizowanie istniejących narzędzi controllingowych oraz doskonalenie procesów controllingowych,

  • Wszelkie działania związane z pozyskiwaniem informacji na temat finansów,

  • Wsparcie kadry zarządzającej w zbieraniu informacji dotyczących przepływu pieniędzy w firmie,

  • Analizowanie rozwiązań wszelkich problemów, które działają negatywnie na rozwój,

  • Monitorowanie struktury organizacyjnej, dostarczanie wniosków,

  • Myślenie analityczne i wyciąganie wniosków,

  • Prognozy, biznesplany, budżety strategiczne i bieżące, monitorowanie ich realizacji,

  • Współpraca z innymi działami, w tym z księgowością i compliance.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (optymalnie na kierunku związanym z ekonomią),

  • Stabilne i udokumentowane doświadczenie zawodowe,

  • Biegłość językowa,

  • Znajomość narzędzi informatycznych,

  • Wysokie umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,

  • Dokładność i precyzja,

  • Zaangażowanie i lojalność,

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w jednym z największych obiektów konferencyjnych w Europie,

  • przyjazną atmosferę,

  • pracę w młodym i zgranym zespole,

  • wsparcie w rozwoju zawodowym m.in. poprzez system szkoleń

  • możliwość korzystania ze specjalnych zniżek dla Pracowników i ich Rodzin oraz Przyjaciół w hotelach sieci Hilton Worldwide na całym świecie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom najwyższej jakości usługi. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

Przewiń do profilu firmy