Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler - Analityk Finansowy

ICSEC S.A.

ICSEC S.A.

Nowogrodzka 50/54

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie budżetu i planów finansowych Spółki,

  • Monitorowanie i planowanie wyniku finansowego i sytuacji płynnościowej Spółki, sporządzenie i cotygodniowe aktualizowanie CF,

  • Kontrola realizacji budżetu i planów finansowych Spółki (m.in. P&L, BS, CF, rentowność) - analiza odchyleń wyników historycznych od przyjętych założeń i rekomendowanie działań korygujących, tworzenie prognoz finansowych na kolejne miesiące; propozycje zmian/ przesunięć, działań naprawczych itp.,

  • Cokwartalna aktualizacja budżetu Spółki,

  • Przygotowywanie dokumentów finansowych, raportów, analiz i zestawień na posiedzenia Zarządu, Rady Nadzorczej i Walnego Zgromadzenia, podmiotów trzecich; raportowanie kwartalne i miesięczne,

  • Nadzór nad prawidłową dekretacją kosztów,

  • Nadzór audytu,

  • Obsługa i pobieranie danych z systemu księgowego,

  • Weryfikowanie prawidłowości księgowania po kontach (ze względu na powiązanie kont księgowych z modelami budżetowymi),

  • Nadzór nad rozliczeniami międzyokresowymi w Spółce,

  • Znajomość zagadnień z zakresu środków unijnych/dotacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,

  • Znajomości systemów księgowych (mile widziany system Impuls),

  • Umiejętności przygotowania raportów zarządczych,

  • Umiejętność analizy danych finansowych,

  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia itp.),

  • Zaangażowanie, otwartość oraz gotowość do samodzielnej pracy,

  • Wysoka komunikatywność wraz z umiejętnością pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt,

  • Narzędzia pracy,

  • Pracę hybrydową z biura w Poznaniu bądź w samym centrum Warszawy(do wyboru),

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Lekcje języka angielskiego.

O nas

ICsec S.A. to polska spółka technologiczna zajmująca się produkcją rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dla przemysłu. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.icsec.pl