Kontroler/Analityk Finansowy

LINK Sp. z o.o.O firmie

  • Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma LINK Sp. z o.o. - polska firma transportowa, działająca od ponad 25 lat na rynku międzynarodowych przewozów drogowych, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kontroler
/ Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Wiązowna

Zakres obowiązków:

  • tworzenie raportów, zestawień i analiz finansowych oraz aktywne wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu decyzji
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej dla Zarządu firmy oraz właściciela
  • udział w procesie budżetowania, kontrola jego realizacji oraz analiza odchyleń
  • przygotowywanie prognoz finansowych
  • aktywny udział w tworzeniu biznesplanów oraz analizy projektów inwestycyjnych
  • przygotowywanie symulacji i analiz finansowych na potrzeby różnych działów
  • rozwój narzędzi raportowych i kontrolingowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe lub ekonomiczne,
  • wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • bardzo dobra znajomość MSOffice, w szczególności MS Excel
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku bądź w jednej z firm Big4 – mile widziane
  • doświadczenie w pracy w firmie z branży TSL będzie dodatkowym atutem
  • znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL) będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ogromny potencjał rozwojowy i możliwość bezpośredniej współpracy z osobami zarządzającymi firmą, w tym z członkami Zarządu
  • udział w ciekawych projektach, w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • przyjazną atmosferę i atrakcyjne warunki pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV w przycisk aplikowania.

Proszę o zamieszczenie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV / liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji przedmiotowego procesu rekrutacji prowadzonego przez LINK Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie przy ul. Nadrzecznej 17. Oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody.”

Ogłoszenie archiwalne