Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler / Analityk Finansowy

FERA Sp. z o.o.O firmie

  • Antoniego Czechowa 36
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FERA Sp. z o.o.

Antoniego Czechowa 36

Wrocław

FERA to największy sklep internetowy w branży zoologicznej. Nasza pasja i miłość do zwierząt przekłada się na zaufanie naszych Klientów, których liczba nieustannie rośnie. Dlatego w związku z rozwojem, poszerzamy zespół. Dołącz i wesprzyj nas w realizacji naszej misji!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Tworzenie raportów, zestawień i analiz finansowych;
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej dla Zarządu;
  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca;
  • Kontrola realizacji prognoz oraz kontrola kosztów;
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy (m.in. z działem sprzedaży, marketingu i księgowością);
  • przygotowywanie symulacji i analiz finansowych na potrzeby innych działów
  • Dodatkowe zadania, zestawienia wynikające z bieżącej działalności spółki.

Kogo szukamy?

  • Osoby z minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w dziale finansowym/analitycznym lub w instytucji finansowej;
  • Absolwenta kierunków związanych z finansami/rachunkowością;
  • Osoby z dobrą znajomością języka angielskiego;
  • Osoby swobodnie posługującej się pakietem MS Office (w szczególności Excel);
  • Analitycznego umysłu, który szybko przyswaja nową wiedzę oraz wykazuje proaktywną postawę.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (opcjonalnie);
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Udział w ciekawych projektach przy współpracy z doświadczonymi specjalistami;
  • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów;

Ogłoszenie archiwalne