Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Badań Nieniszczących

FAMET S.A.O firmie

FAMET S.A.

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań nieniszczących (VT, PT, MT, RT, UT) bezpośrednio na produkcji w zależności od posiadanego zakresu uprawnień

  • wystawianie protokołu z badania

  • odnotowanie w wewnętrznym rejestrze wykonania badania dla wymaganych spoin/elementu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne o kierunku związanym z mechaniką i budową maszyn, spawalnictwem, inżynierią produkcji

  • Znajomość czytania rysunku technicznego

  • Posiadanie certyfikatów badacza NDT w metodach VT, PT, MT, RT, UT, wg. PN-EN ISO 9712 (EN 473 możliwe różne warianty)

  • Poszukujemy również osób, które zainteresowane są zdobyciem w/w certyfikatów i chcą podjąć pracę w zakresie wykonywania badań nieniszczących (co do wybranych kandydatów jesteśmy w stanie zaoferować stosowne szkolenia)

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie oprogramowania Ms Office do przygotowywania dokumentów jakościowych

  • Komunikatywna znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

To oferujemy

  • Pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę

  • Zabezpieczenie socjalne i ubezpieczeniowe

  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną

  • Dopłatę do posiłków

  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole pracowników

  • Możliwość rozwoju własnej kariery w tym awansów na wyższe szczeble hierarchii działu