Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler biletów w komunikacji miejskiej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia procesów biznesowych. Po więcej informacji zapraszamy na www.cursor.pl

    W związku ze współpracą z jednym z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • kontrola biletów w środkach komunikacji miejskiej na terenie Warszawy
    • raportowanie działań na urządzeniach mobilnych

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie co najmniej średnie
    • zaangażowanie i motywacja do pracy
    • możliwość pracy w systemie 3 - zmianowym
    • podstawowa znajomość języka angielskiego

    Nasza oferta:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet szkoleń i program wdrożeniowy
    • możliwość skorzystania z benefitów firmowych: karta sportowa, opieka medyczna lub ubezpieczenie na życie

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie cv poprzez przycisk APLIKUJ:

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.