Oferta pracy

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.

Kontroler Biznesowy

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Jaśkowa Dolina 15

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • analiza rentowności kanałów biznesowych;

  • analiza rentowności produktów;

  • analizy stanów magazynowych i wskaźników rotacji zapasów (wyroby gotowe, półprodukty, materiały);

  • analizy kosztów produkcji/wytworzenia oraz analiz przyczyn odchyleń od cen ewidencyjnych;

  • przygotowywanie prognoz i estymacji przychodów, kosztów i wyników operacyjnych zarówno dla całej firmy, jak i dla poszczególnych jednostek biznesowych;

  • wsparcie procesu opracowywania nowych i modyfikacji istniejących narzędzi służących do analiz i raportowania

  • prezentowanie analiz i wyników operacyjnych/finansowych kadrze kierowniczej;

  • współpraca z Zarządem;

  • bieżące wsparcie organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finanse/kontroling;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w analizie finansowej;

  • biegła znajomość MS Excel

  • angielski w stopniu komunikatywnym;

  • zdolności analityczne;

  • praca pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w Grupie Ciecholewski Wentylacje;

  • praca w kameralnym zespole;

  • szkolenia;

  • codzienne wsparcie merytoryczne;

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie księgowości i prawa podatkowego.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dofinasowanie do okularów

Tak się u nas pracuje