Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Biznesowy

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku farmaceutycznego w Polsce

  • Tworzenie analiz, raportów i narzędzi kontrolujących zakup , sprzedaż oraz marketing

  • Wskazywanie kierunków zmian w polityce handlowej w oparciu o trendy rynkowe

  • Sporządzanie prognoz krótko i długoterminowych

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu lub/i analiz finansowych w branży farmaceutycznej

  • zaawansowana obsługa Excel, znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność odnajdywania się w publikacjach NFZ i MZ, znajomość programu Kamsoft Apteka , Farmaprom

  • znajomość ustawy refundacyjnej

  • znajomość i umiejętność pracy na P&L produktowych, ROI

  • znajomość Category Management w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

  • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • otwartość w podejmowaniu nowych wyzwań

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zaangażowanie, dokładność i skrupulatność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej

  • Dostęp do karty sportowej

  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o.

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o. to prekursor polskiego przemysłu farmaceutycznego, producent substancji do receptury aptecznej, właściciel takich marek jak Amaderm, Rinozine, Laktomag, Beta Karoten czy Cynkokrem. Firma została założona w 1994 roku i od tego czasu nieustannie dynamicznie się rozwija, dzięki czemu zapewnia stabilne warunki zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy