Oferta pracy

Kontroler Biznesowy

Wyser Sp. z o.o.

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma z branży TSL specjalizująca się w obszarze logistyki kontraktowej, spedycji i transportu.

Szukamy doświadczonego kandydata na stanowisko Kontrolera Biznesowego. Zatrudniona osoba będzie zapewniać kompleksowy nadzór nad działaniami kontrolingowymi dla produktu Logistyki Kontraktowej regionu oraz wspiera rozwój projektowania poprzez współpracę z centralą, w celu realizacji założeń biznesowych produktu.

Jest to stanowisko pod które będzie podlegać zespół 1-3 osobowy.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i koordynacja procesu budżetowania oraz analiza odchyleń

  • Przygotowywanie i automatyzacja raportów, dashboardów operacyjnych i KPI

  • Zarządzanie i wsparcie zespołu

  • Badanie efektywności i produktywności pracowników w regionie (Logistyka Kontraktowa)

  • Przygotowywanie odpowiednich narzędzi poprzez development lub automatyzację plików mających na celu ułatwienie pracy różnym działom oraz zmniejszenie pracochłonności

  • Budowanie i wykorzystanie kompetencji własnych i podwładnych niezbędnych do przygotowania narzędzi: np. zaawansowanych Excel, Qlick, SQL, (RPA) Robotic Process Automation, VBA

  • Branie udziału w projektach ogólnopolskich na etapie koncepcyjnym, testowania, korygowania i przekazywania wiedzy wewnątrz własnego Regionu

  • Odpowiedzialność za zamknięcie finansowe miesiąca oraz roku poprzez analizę danych, poprawność fakturowania sprzedaży, weryfikacje kosztów i koordynację rezerw

  • Budowanie świadomości kosztowej, wiedzy finansowej i wpływu na koszty

  • Zapewnianie poprawności i spójności modeli indeksacyjnych

  • Kontrola zgodności cenników

  • Kalkulacja ROI dla inwestycji i Logistyki Kontraktowej

  • Nadzór nad terminowością realizacji zamówień (Zakupy), rozliczanie faktu

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne z logistyką

  • Min 3 lata doświadczenia w kontrolingu, najlepiej w branży TSL

  • Doświadczenie managerskie

  • Bardzo wysoka komunikatywność, ciekawość i proaktywność

Pracodawca oferuje

  • Pełne wdrożenie / kulturę wsparcia i feedbacku

  • Pracę zdalną - gwarantowane 6 dni w miesiącu

  • Opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Bonus uzależniony od zrealizowanych wytycznych oraz wyników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteś w miejscu, w którym łączymy utalentowanych managerów średniego i wyższego szczebla z rozwijającymi się firmami.

Wyser należy do globalnego Holdingu Gi Group, jesteśmy obecni w 13 krajach na całym świecie,: Brazylii, Bułgarii, Chinach, Francji, Węgrzech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Hiszpanii i Turcji.

Jako zespół wierzymy w moc długofalowych relacji i wspieramy kandydatów na każdym szczeblu ich kariery zawodowej. Patrzymy na rynek z dwóch perspektyw: firm i kadry managerskiej. Dzięki "szytym na miarę" rozwiązaniom, umożliwiamy właściwe dopasowanie oczekiwań rozwijających się organizacji i utalentowanych managerów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów mających szeroką wiedzę w określonych specjalizacjach oraz dużą znajomość rynku. Wspieramy firmy w analizie ich potrzeb i przeprowadzeniu procesów rekrutacyjnych, dopasowując profil kandydatów do specyfiki działalności firmy. Kandydatom poszukującym nowych wyzwań zawodowych zapewniamy profesjonalne doradztwo nie tylko podczas procesu rekrutacyjnego, ale również w konsekwentnym budowaniu ścieżki zawodowej.

Pomożemy Tobie znaleźć odpowiednie i indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie procesów rekrutacyjnych, w obszarach specjalizacji którymi się zajmujemy.

Znamy rynek i uważnie śledzimy trendy, dzięki czemu potrafimy przewidzieć i wyprzedzać zachodzące zmiany. Cenimy dokładność oraz skrupulatność i nie uznajemy kompromisów. Nasza współpraca jest w pełni partnerska, co pozwala na nawiązywanie długofalowych relacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym modelu współpracy? A może szukasz nowych wyzwań zawodowych? Skontaktuj się z nami!

Przewiń do profilu firmy