Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Biznesowy

ARRIVA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz finansowych i operacyjnych, w tym KPI

  • Udział w procesie budżetowania

  • Przygotowanie kalkulacji przetargowych

  • Kontrola wykonania budżetów, prognoz i analiza odchyleń

  • Wsparcie w procesach raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego

  • Wsparcie analityczne menedżerów w podejmowaniu decyzji biznesowych

  • Wsparcie w przygotowaniu raportowania dla grupy

  • Budowanie świadomości finansowej oraz odpowiedzialności za wyniki finansowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewne

  • Biegła znajomość programu Excel

  • Znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego – min. B2

  • Umiejętność komunikacji i współpracy

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ZFŚS, możliwość ubezpieczenia grupowego na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ARRIVA POLSKA SP. Z O.O.

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 5 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Przewiń do profilu firmy