Logo Pracuj.pl

Kontroler Biznesowy

ARRIVA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz finansowych i operacyjnych, w tym KPI
  • Udział w procesie budżetowania
  • Przygotowanie kalkulacji przetargowych
  • Kontrola wykonania budżetów, prognoz i analiza odchyleń
  • Wsparcie w procesach raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego
  • Wsparcie analityczne menedżerów w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Wsparcie w przygotowaniu raportowania dla grupy
  • Budowanie świadomości finansowej oraz odpowiedzialności za wyniki finansowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewne
  • Biegła znajomość programu Excel
  • Znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego – min. B2
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ZFŚS, możliwość ubezpieczenia grupowego na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

ARRIVA POLSKA SP. Z O.O.

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 5 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Kontroler Biznesowy, Warszawa