Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Naszym Klientem jest firma z branży FMCG o zasięgu międzynarodowym. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kontrolera Biznesowego.

    miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Aktywny udział w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz analiza odchyleń;
    • Koordynacja zamknięć cyklicznych;
    • Kontrola i analiza kosztów sprzedażowych i marketingowych;
    • Tworzenie niezbędnych aplikacji i narzędzi usprawniających prace oraz funkcjonowanie działu sprzedaży;
    • Współpraca z działami sprzedaży i marketingu - rekomendowanie działań na podstawie dokonanych analiz;
    • Analiza danych, tworzenie raportów w oparciu o zgromadzone informacje;
    • Ocena zyskowności nowych inwestycji i produktów wprowadzanych na rynek;
    • Ocena efektywności akcji promocyjnych;
    • Przygotowywanie prezentacji i wspieranie Kadry Kierowniczej w podejmowaniu decyzji biznesowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse, rachunkowość, ekonomia);
    • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze controllingu finansowego i komercyjnego;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej;
    • Zaawansowana znajomość MS Excel;
    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność prezentacji danych;
    • Umiejętność wyciągania wniosków z przygotowanych analiz i raportów;
    • Proaktywność, wychodzenie z inicjatywą.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.