Oferta pracy

Kontroler Biznesu

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie realizacji budżetów biznesu e-commerce w zakresie pełnego P&L oraz parametrów niefinansowych, wyjaśnianie odchyleń, identyfikacja zagrożeń i szans,

  • monitorowanie realizacji budżetów marketingowych dla wszystkich biznesów oraz realizacji celów operacyjnych i finansowych wybranych kategorii,

  • udział w procesie estymacji i planowania w zakresie parametrów finansowych jak i operacyjnych (bliska współpracą z biznesem),

  • opracowywanie regularnych raportów oraz analiz ad hoc dotyczących obszarów odpowiedzialności,

  • analiza rachunku wyników i przygotowywanie komentarzy w zakresie pełnego P&L,

  • obsługa procesu zamykania miesiąca: kontrola prawidłowości i kompletności przychodów i kosztów, zawiązywanie rezerw, współpraca z innymi działami,

  • przygotowywanie ewaluacji akcji promocyjnych

  • wypracowywanie i rekomendowanie rozwiązań umożliwiających realizacje celów spółki krótko i długoterminowych,

  • udzielanie wsparcia merytorycznego współpracującym działom.

Nasze wymagania

  • minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy analitycznej (ze wskazaniem na kontroling finansowy) w branży E-commerce (najbardziej preferowane) i/lub Retail,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • motywacja do pracy w dynamicznej organizacji kładącej nacisk na estymacje, prognozy i analizę danych,

  • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobre kompetencje komunikacyjne (prezentacja danych przed szerszym gronem osób),

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,

  • orientacja biznesowa, pro aktywność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel, znajomość SAP jako dodatkowy atut,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na swobodną komunikację min. B2/C1).

To oferujemy

  • realny wpływ na funkcjonowanie oraz rozwój obszaru e-commerce w naszej organizacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o wysokich standardach, w otoczeniu profesjonalistów,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w organizacji, która ceni sobie otwartą komunikację, podejmowanie inicjatywy, odwagę w podejmowaniu decyzji,

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • dodatkowe benefity: pakiet opieki medycznej, program sportowo-rekreacyjny, grupowe ubezpieczenie na życie, naukę angielskiego, deputat kawowy, kartę rabatową do sklepów Tchibo.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Poszukiwana osoba dołączy do zespołu Controlling i będzie odpowiadać za wsparcie od strony finansowej obszaru e-commerce, realizacji budżetu marketingowego oraz wybranych kategorii.

Bezpośrednim przełożonym i wsparciem jest Head of Controlling.

Jest to doskonała oferta dla osób, które poszukują roli z szerokim zakresem obowiązków (raportowanie, analizy, rekomendacje, bliska współpraca z biznesem), mającej realny wpływ na funkcjonowanie organizacji.

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to jeden z liderów na rynku kawy. Kawa Tchibo Family jest marką numer jeden pod względem sprzedaży wolumenowej kawy mielonej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy