Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Dokumentów

MAX STREICHER S.P.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przesyłanie, rozpowszechnianie i zarządzanie za pośrednictwem odpowiednich narzędzi/platform następującej dokumentacji:

  • Dokumentacja otrzymana od klienta (dokumentacja techniczna, korespondencja, arkusze uwag itp.);

  • Dokumentacja przygotowana przez Wykonawcę do przesłania do Klienta (dokumentacja techniczna, korespondencja, raporty, arkusze odpowiedzi itp.);

  • Przeprowadzenie kontroli jakości otrzymanej, przesłanej i zarchiwizowanej dokumentacji w repozytorium Projektu (np. identyfikacja dokumentów, implementacja poprawnych bloków tytułowych itp.);

  • Przygotowanie, zarządzanie i okresowa aktualizacja odpowiednich list dokumentów (np. dokumentacji inżynierskiej) i rejestrów dokumentów (np. do korespondencji).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;

  • Znajomość programów Microsoft Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Dyspozycyjność, dokładność i terminowość.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w dobrej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Opiekę medyczną w prywatnej placówce

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

MAX STREICHER S.P.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

MAX STREICHER S.p.A. z siedzibą w Parmie (Włochy) realizuje ambitne projekty z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa, jakości i ochrony środowiska dla klientów z branży naftowo-gazowej w tym budowa rurociągów - rurociągi naftowe, gazowe i wodne oraz odpowiadająca im infrastruktura jak stacje zaworowe oraz budowa instalacji - pompownie, stacje uzdatniania i tłoczenia gazu, magazyny gazu, sieci gazowe, konserwacja i eksploatacja. Oprócz siedziby w Parmie, firma prowadzi również działalność poprzez oddziały zagraniczne w Hiszpanii, Bułgarii, Polsce i Abu-Dhabi oraz spółki zależne w Tunezji, Mozambiku i Arabii Saudyjskiej.

Grupa STREICHER zatrudnia ponad 3500 pracowników.

MAX STREICHER S.p.A. Oddział w Polsce jest generalnym wykonawcą rozbudowy tłoczni gazu w Goleniowie i budowy tłoczni gazu w Gustorzynie w ramach Projektu Baltic Pipe.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce Pracy w Goleniowie.