Kontroler dostaw

HanseYachts

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli dostaw materiałów i komponentów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych;

  • Określanie poprawnego sposobu pakowania dostaw;

  • Prowadzenie ewidencji wadliwych dostaw;

  • Przygotowywanie wadliwych komponentów do wysyłki do dostawcy;

  • Wsparcie Działu Jakości w analizowaniu problemów jakościowych wynikających z wadliwych komponentów;

  • Prowadzenie korespondencji z dostawcami w języku angielskim lub niemieckim;

  • Wsparcie w obsłudze prac magazynowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z dostawcami;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Rzetelność i dbałość o szczegóły.

To oferujemy

  • Regularne podwyżki i premie abyś mógł wyjechać na wymarzone wakacje

  • Kurs na patent żeglarza jachtowego lub sternika motorowodnego - my stawiamy!

  • Możliwość korzystania z firmowego jachtu, abyś poczuł wiatr we włosach :)

  • Dopłatę do karty MultiSport, abyś mógł dbać o swoje zdrowie

  • Praca od poniedziałku do piątku, dzięki czemu masz wolny weekend

  • Dofinansowanie do posiłków, to wygodne i opłacalne

  • Szkolenie i kursy, abyś mógł się rozwijać

  • Pracę w dobrej atmosferze, dla twojego spokoju :)

Benefity

  • owoce

  • darmowy kurs na patent żeglarza jachtowego

  • darmowy kurs na patent sternika motorowodnego

  • dofinansowanie do karty MultiSport

HanseYachts

HanseYachts A.G. jest jednym z największych producentów jachtów żaglowych i łodzi motorowych na świecie. Nasza produkcja opiera się połączeniu nowoczesnych i tradycyjnych technik produkcji. Dynamiczny rozwój firmy zapewniają: wysoka jakość produktów, futurystyczny wygląd oraz zaangażowanie i entuzjazm pracowników.

Przewiń do profilu firmy