Oferta pracy

Kontroler ds. Analiz Strategicznych

VEOLIA ENERGIA POLSKAO firmie

VEOLIA ENERGIA POLSKA

Puławska 2

Warszawa

poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONTROLER DS. ANALIZ STRATEGICZNYCHNumer ref.: nr ref.: 2020/150/z

ZADANIA:

  • Przygotowuje plany strategiczne dla Grupy.
  • Sporządza analizy odchyleń pomiędzy planami oraz przygotowuje prezentacje z wynikami Grupy.
  • Koordynuje proces planowania strategicznego poprzez pozyskanie od spółek zależnych danych, ich weryfikację oraz konsultację z kontrolerami.
  • Organizuje spotkania ze spółkami w celu lepszej komunikacji nt. statusu prac, zagadnień związanych z modelowaniem.
  • Wprowadza dane do systemu oraz je weryfikuje i sprawdza spójność z innymi raportami Grupy.
  • Utrzymuje i rozwija istniejący model finansowy na potrzeby planowania długoterminowego
  • Tworzy narzędzia do modelowania finansowego dla innych projektów grupowych
  • Uczestniczy w analizach projektów nadzorowanych przez Dyrektora ds. analiz strategicznych
  • Przeprowadza i weryfikuje analizy opłacalności projektów biznesowych planowanych przez Spółki

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze finansów, controllingu, rachunkowości
  • Wiedza z zakresu MSSF, Ustawy o rachunkowości, konsolidacji
  • Umiejętności w zakresie controllingu finansowego i biznesowego
  • Wiedza z modelowania finansowego, w tym dla Grup kapitałowych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie dokumentacji i komunikacji w zakresie merytorycznym
  • Otwartość na współpracę i umiejętność nawiązywania kontaktów

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy