Logo Pracuj.pl

Kontroler ds. Inwentaryzacji w Dziale Audytu Wewnętrznego

Netto Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowaniem i przeprowadzaniem inwentaryzacji w sklepach zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Analizowaniem wyników w zakresie przeprowadzonej inwentaryzacji
  • Przygotowywaniem raportów po przeprowadzonej inwentaryzacji
  • Zarządzaniem 3 osobowym zespołem
  • Przeliczaniem artykułów i rejestracją stanów w skanerze

Nasze wymagania

  • Posiadać minimum średnie wykształcenie
  • Posiadać aktualne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Być gotowym do pracy w godzinach nocnych

Mile widziane

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Skrupulatność, dokładność, sumienność
  • Dobra znajomość komputera oraz Pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Duża samodzielność oraz umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

To oferujemy

  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić
  • Dobór indywidualnej ścieżki rozwoju
  • Udział w różnych, ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak telefon, laptop i samochód służbowy
  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto,
  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo,
  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci,
  • Fajne firmowe imprezy,
  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport),
  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych),
  • Dostęp do kantyny, w której codziennie otrzymasz niedrogi i smaczny posiłek, częściowo dofinansowany przez Netto,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • Zajęcia integracyjno – sportowe organizowane w Netto Arenie
  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu,
  • Owocowy tydzień (nie tylko piątek 😊).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

Kontroler ds. Inwentaryzacji w Dziale Audytu Wewnętrznego, mazowieckie