Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler ds. Planowania Produkcji

Starion Poland Sp. z o.o.

LG 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola produkcji w celu osiągniecia celu biznesowego i finansowego

  • Współpraca z managerami działów w celu zaplanowania działań produkcyjnych i poprawy ich czasu realizacji

  • Tworzenie i sprawdzanie planu produkcji

  • Opracowywanie technik kontroli zapasów w celu uniknięcia braków i nadwyżek w stanach magazynowych

  • Kontrola zamówień klienta zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Pomoc w kontrolowaniu kosztów produkcji przy zachowaniu standardów jakości

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez odpowiednie planowanie materiałów

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia realizacji planu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego;

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • bardzo wysokie zdolności analityczne

  • umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min B2 umożliwiające swobodna komunikację

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,

  • Możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

  • Opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego

  • System poleceń pracowniczych

  • Multisport

  • Owocowe środy

  • Świętowanie urodzin

  • Pyszna kawa ;-)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach Podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych na świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych. Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Do naszego zespołu poszukujemy młodych, ambitnych nie bojących się wyzwań osób na stanowisko: Kontroler ds. Planowania Produkcji.

Przewiń do profilu firmy