Oferta pracy

Kontroler ds. Systemów Finansowych

Grupa ŻywiecO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i wdrażanie narzędzi i modeli z obszaru raportowania i planowania finansowego

  • Utrzymanie systemów finansowych raportowania i planowania

  • Tworzenie i wdrażanie systemowe standardów danych podstawowych finansów (master data)

  • Przygotowywanie analiz i raportowania w ramach zarządczego raportowania finansowego

  • Automatyzacja, optymalizacja i usprawnianie bieżącego raportowania i planowania

  • Realizacja projektów mających na celu zmiany w istniejących systemach i wdrażanie nowych rozwiązań-systemów biznesowych (finansowych)

  • Bezpośrednia współpraca z kontrolerami biznesowymi w zakresie rozwoju planowania i raportowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: finanse, rachunkowość zarządcza, mile widziane kursy ACCA, CIMA;

  • 1– 2 lata doświadczenia zdobytego na stanowisku analitycznym w finansach

  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu: rachunkowości zarządczej budżetowania i kontroli kosztów, analizowania danych finansowych

  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych z zakresu raportowania i planowania na rozwiązania systemowe

  • Znajomość systemów planistycznych, ERP, baz i hurtowni danych, MS Excel, VBA lub SQL, Power query, systemów wizualizacyjnych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia