Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler działu przyjęć towaru

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem, otwieramy kolejne Centrum Dystrybucyjne, w Krakowie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

    KONTROLER DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU
    Miejsce pracy: Kraków

    Kluczowe zadania:

    • Skanowanie towarów w przygotowanych dostawach na paletach w celu weryfikacji ich zgodności jakościowej i ilościowej.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie minimum średnie,
    • Mieć motywację do pracy,
    • Posiadać doświadczenie w pracy z skanerem – mile widziane,
    • Być dyspozycyjnym do pracy w systemie zmianowym,
    • Być rzetelnym.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Wynagrodzenie podstawowe + premie,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne i wiele innych)
    • Liczne wydarzenia dla pracowników i ich rodzin (m.in.: dofinansowania do kolonii, stypendiów, pikniki rodzinne, konkursy rysunkowe dla dzieci etc.),
    • Szkolenia wdrożeniowe,
    • Karty Multisport i OK System etc.),
    • Możliwość rozwoju wewnątrz grupy.
    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).