Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowo-Operacyjny

AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o.O firmie

  • Linowiec (pow. starogardzki)

    Linowiec (pow. starogardzki), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy;

  • Sporządzanie analiz finansowych oraz cyklicznych raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (do HQ);

  • Raportowanie zarządcze kosztów produkcji oraz nadzór nad kalkulacją COGS;

  • Czynny udział w procesie raportowania zarządczego, w tym zamknięcie miesiąca;

  • Weryfikacja zapisów kont księgowych, przygotowanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw, odpisów aktualizujących;

  • Budżetowanie, prognozowanie oraz analiza odchyleń;

  • Analiza rentowności, rekomendacje biznesowe;

  • Pozyskiwanie danych oraz samodzielna weryfikacja i analiza;

  • Koordynowanie optymalizacji procesów z obszaru kontrolingu i finansów;

  • Rozwój procesów raportowych w oparciu o narzędzia BI (Qlik Sense);

  • Tworzenie narzędzi kontrolingowych;

  • Ścisła współpraca kierownikami projektów, z działem księgowości;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów lub nauk ścisłych;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej – warunek konieczny (mile widziane w środowisku międzynarodowym);

  • Wiedza z zakresu rachunkowości;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, biegłej znajomości MS Excel;

  • Biegła znajomość zagadnień związanych z raportowaniem zarządczym;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność (w okresie zamknięcia miesiąca);

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Kreatywność i zapał we wdrażaniu rozwiązań;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Dokładność, skrupulatność, precyzyjność i dociekliwość w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2);

Mile widziane

  • Znajomość SQL oraz doświadczenie zawodowe zdobyte podczas wdrażania systemów ERP.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • Umowę o pracę;

  • Szkolenia;

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o.

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wiązek kablowych. Nasi klienci są dla nas bardzo ważni.

Jesteśmy obecni na 4 kontynentach, w 16 krajach. W Polsce posiadamy dwa zakłady produkcyjne – w Linowcu oraz w Łodzi.

Przewiń do profilu firmy

Oprócz tego u nas możesz:

  • Wpływać na rozwój firmy poprzez zgłaszanie swoich pomysłów;

  • Otrzymać dodatkowe dni urlopu jeśli studiujesz.