Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowo - operacyjny

Manpower CoREO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Kontroler finansowo-operacyjnyNumer ref.: KFO/052/AJA

Zadania:

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników operacyjnych i finansowych na potrzeby lokalnego zarządu i centrali
  • Zatwierdzanie tygodniowych raportów operacyjnych i ich prezentacja
  • Tworzenie map procesów i procedur dotyczących obszarów finansowych spółki
  • Monitoring ryzyk operacyjnych i rekomendowanie optymalnych rozwiązań i nadzór nad ich realizacją
  • Wsparcie procesu optymalizacji procesów operacyjnych
  • Współpraca z centralą w przygotowywaniu miesięcznych raportów zarządczych
  • Odpowiedzialność za procesy raportowania do instytucji finansowych
  • Udział w procesach wdrożeniowych nowych rozwiązań IT dla obszarów finansowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli audytora wewnętrznego
  • Doświadczenie w pracy w kontrolingu lub w audycie finansowym
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu
  • Ukończone studia o profilu ekonomicznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy oraz wytrwałość w realizowaniu zadań
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami lub optymalizacji procesów będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy: Poznań (okolice)

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w ramach międzynarodowej struktury z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Realny wpływ na działania z obszaru kontrolingu
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w projektach lokalnych, jak również międzynarodowych
  • Przyjazną atmosferę w środowisku stawiającym na otwartość
  • Bogaty pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne