Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowy (Altvater Piła)

Grupa ENERISO firmie

Grupa ENERIS

Transportowa 2

Rusocin (pow. gdański; gm. Pruszcz Gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola formalno-prawna i rachunkowa wszystkich dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki prawne

  • Sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań podatkowych, sprawozdań finansowych i statystycznych, w oparciu o dane wynikające z prawidłowo prowadzonych ksiąg rachunkowych

  • Sporządzanie raportów wewnętrznych

  • Kontrolowanie i diagnozowanie sytuacji ekonomiczno- finansowej Spółki oraz udział w przygotowaniu planów rocznych i średniookresowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Min. 5 lat stażu w księgowości, w tym min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu controllingu finansowego

  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania projektami

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

  • Studia podyplomowe z zakresu rachunkowości

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Różnorodny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy