Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy - Analityk Finansowy

Unilink S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów zarządczych i finansowych

  • Udział w procesach budżetowania i prognozowania wyników finansowych firmy

  • Analiza i raportowanie zmian, odchyleń kosztów do założonego budżetu

  • Gromadzenie i dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej w celu podjęcia trafnych decyzji biznesowych

  • Udział w przygotowywaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych

  • Bliska współpraca z działami księgowości, raportowania i analiz

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w Audycie/Dziale Kontrolingu/Finansowym/Analiz

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, związane z finansami

  • Gruntowna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i rachunkowości zarządczej

  • Znajomość zasad kalkulacji kosztów oraz przygotowywania sprawozdań finansowych (znajomość IFRS będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność racjonalnej oceny sytuacji oraz przewidywania efektów podjętych decyzji

  • Umiejętność terminowego, dokładnego wykonywania zadań oraz zarządzania priorytetami pod presją czasu

  • Umiejętność komunikacji i współpracy z klientami wewnętrznymi na wszystkich poziomach organizacji

  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)

  • Umiejętności pracy z systemami finansowo – księgowymi oraz korzystania z różnych narzędzi systemowych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

  • Atutem będzie posiadanie kwalifikacji zawodowych z dziedziny finansów, takich jak ACCA lub CIMA

To oferujemy

  • Szereg wyzwań, możliwość rozwoju i realny wpływ na kształtowanie obszaru kontrolingu

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy w zespole

  • Swobodę wyboru formy zatrudnienia w zależności od preferencji

  • Atrakcyjne warunki finansowe i dostęp do pakietu benefitów pracowniczych

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych w dynamicznie rozwijającej się Grupie Unilink

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • jeden krótszy dzień pracy

Wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce, posiadający w ofercie produkty 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, operujący ogólnopolską siecią sprzedaży ponad 14.000 Agentów.

Przewiń do profilu firmy